Niezbędna wiedza dla rodziców PDF Drukuj Email

Niezbędna wiedza dla rodziców

Wychowanie dziecka stwarza wiele problemów, z którymi my jako rodzice musimy sobie poradzić. Jednak często nie wiemy, jak rozwiązać dany problem. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rodziców, przedstawiamy propozycje, które stanowią niezastąpioną pomoc w życiu codziennym.

Wychowuj mądrze! Pakiet porad dla rodziców

Każdy dzień spędzony z dzieckiem stawia przed nami nowe wyzwania. To czas, kiedy dziecko testuje naszą cierpliwość, wrażliwość, zaufanie. Dlatego tak ważne jest, aby w sytuacjach trudnych, rozwiązać je w taki sposób, by dziecko nie tylko zrozumiało swój błąd, ale również poczuło, że ma w nas - rodzicach wsparcie i może nam zaufać. Aby pomóc Wam drodzy rodzice, stworzyliśmy pakiet porad – Wychowuj mądrze! Znajdziecie w nim odpowiedzi na pytania:

Moje dziecko nie chce sprzątać. Praktyczne porady, jak nauczyć dziecko dbania o porządek

Problemy z utrzymaniem porządku w domu są często powodem konfliktów rodzinnych. W publikacji „Moje dziecko nie chce sprzątać. Praktyczne porady, jak nauczyć dziecko dbania o porządek„ znajduję się wskazówki dla rodziców, jak rozwiązać problem niechęci dziecka do sprzątania. Rodzice dowiedzą się, jak wdrażać dziecko do domowych obowiązków, jak sprzątać przez zabawę, jak zmienić nudne czynności we wspólne spędzanie czasu.

Internet, komputer, telefon. Jak ustrzec dziecko przed uzależnieniem

Dlaczego trzeba dostrzegać ciemniejszą stronę używania komputerów, tabletów i smartfonów oraz surfowania po Internecie przez dzieci i młodzież? Jak objawia się uzależnienie od nowych mediów? Jakie skutki może spowodować uzależnienie się dziecka od komputera, telefonu komórkowego lub tabletu? Publikacja „Internet, komputer, telefon. Jak ustrzec dziecko przed uzależnieniem” daje rodzicom wskazówki, jak chronić dziecko przed uzależnieniem od nowych mediów oraz jak działać w przypadkach, gdy dziecko jest uzależnione

Odslony: 1539  
Valid XHTML & CSS | Template Design ah-68 | Copyright © 2009 by TPD/OO