Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że w Polsce obowiązuje Rozporządzenie  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE

 Zgodnie z RODO dane osobowe to wszystkie informacje o zidentyfikowanej lub możliwej do zidentyfikowania osobie fizycznej.
Są nimi: imię i nazwisko, wizerunek, adres, adres e-mail, czy adres IP, zapisywane w plikach cookies.

  1. Administratorem danych osobowych jest Towarzystwo Przyjaciół Dzieci Oddział Okręgowy w Częstochowie ul. Feliksa Nowowiejskiego 15
  2. Państwa dane osobowe będą wykorzystywane wyłącznie do celów  obsługowych, związanych z realizacją poszczególnych zadań.
  3. Odbiorcami danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa.
  4. Dane osobowe będą przechowywane w czasie określonym przepisami prawa, zgodnie z instrukcją kancelaryjną.
  5. Posiadają Państwo prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Podanie danych osobowych w zakresie wymaganym ustawodawstwem jest obligatoryjne.